"Hustle Point" Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato A diviziono nugalėtoją "Augiesa"(FOTO) 119

Kovo 31 d. vyko „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato A diviziono finalas. Jame susitiko gerai žinomos komandos „Molėtų kuopa“ – „Augiesa“. A divizione varžėsi keturios komandos. Čempionate buvo sužaista dešimt rungtynių. Kaip ir buvo tikėtasi, žaidžiant šioms komandoms rungtynės buvo įtemptos ir atkaklios. Ne išimtis ir šis finalas. Kaip jau pastebėjote „Molėtų kuopa“ šiame sezone puikiai pradėjo visas savo rungtynes. Ne įšimtis ir šis finalas. Pirmoje rungtynių pusėje puikiai žaidę „Molėtų kuopos“ krepšininkai trečiajame rungtynių kėlinyje pradėjo strigti „Augiesos“ gynybos gniaužtuose, o puolime „Augiesos“ snaiperiai smeigė vieną po kito taiklius tritaškius metimus. To pasekoje, po trijų kėlinių 65:60 “Augiesos“ komandos pranašumas. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „Molėtų kuopa“ sugebėjo persverti rungtynių rezultatą, tačiau pergalės iškovoti nepavyko, 83:74 antrus metus iš eilės čempionato nugalėtoja tapo „Augiesa“.

„Augiesos“ komandoje naudingiausiu komandos žaidėju tapo Laurynas Jasionis, kuris šiame sezone pelnydavo 19,8 taško, atkovodavo po 9 kamuolius ir surinkdavo po 19,8 naudingumo balų.

„Molėtų kuopos“ gretose naudingiausiu komandos žaidėju tapo Victor Buchardf Jensen.

Molėtų sporto centro direktorius Mindaugas Kildišius pasveikino komandas su puikia kova ir įteikė nugalėtojų taurę, atminimo medalius, bei rėmėjų prizus. FOTO

Norime nuoširdžiai padėkoti „Hustle Point“ direktoriui Kiprui Pumpučiu už įsteigtas čempionato taures, bei čempionų marškinėlius čempionato nugalėtojams, taip pat, norime padėkoti Antanui Žukauskui už jo rankų darbo pakabukus geriausiems komandų žaidėjams.

Primename, kad mažasis „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato finalas dėl trečiosios vietos vyks balandžio 7 d. 20:30  val.