Dviguba "Augiesos" komandos pergalė "Hustle Point" Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionate 111

Kovo 4 – 6  d. Molėtų sporto centre vyko dvejos  „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato A diviziono rungtynės. Dvigubą pergalę iškovojo „Augiesa“, kuri šeštadienio dienos rungtynėse įveikė „Dvaro“ krepšininkus. „Dvaro“ komanda žaidė ne pilnos sudėties, todėl nesugebėjo suorganizuoti rimtesnio pasipriešinimo „Augiesa“ krepšininkams. Rungtynių rezultatas 100:83.

„Augiesa“ komandos gretose nesulaikomas buvo Šarūnas Putna, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

„Dvaro“ gretose gerai pasirodė  Nedas Petniūnas, kuris pelnė 32 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Pirmadienio vakarą „Augiesa“ po atkaklios kovos įveikė „Molėtų kuopos“ krepšininkus. Verta paminėti, kad abi šios komandos žaidė nepilnos sudėties. Rungtynės buvo permainingos. Pirmoje rungtynių pusėje geriau žaidė „ Molėtų kuopa“, kuri po dvejų kėlinių pirmavo 46:42. Trečiajame rungtynių kėlinyje puikiai atakavo „Augesos“ komandos snaiperiai ir po trijų kelinių rezultatas buvo 71:61. „Augiesa“ ketvirtajame kėlinyje susikrautą persvarą išlaikė ir iškovojo antrąją pergalę čempionate.

„Augiesos“ komandos gretose naudingiausias buvo Karolis Staniokas, jis pelnė 22 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus.

„Molėtų kuopos“ gretose puikiai pasirodė Marius Valkauskas, kuris pelnė 25 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 30 naudingumo balų.