"Hustle Point" Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato B diviziono ketvirtfinalyje "Kiemo" komandos staigmena 118

Kovo 24 - 26  dienomis vyko „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio B diviziono pusfinaliai. Pirmose dvejose pusfinaliuose netikėtumų nebuvo - „BWS“ nesunkiai nugalėjo „Geltono Streso“ krepšininkus rezultatu 87:66. „BWS“ gretose ir toliau savo puikią sportinę formą demonstruoja Povilas Kaminskas, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 39 naudingumo balus. „Geltono Streso“ gretose Orestas Kastanavačius pelnė 15 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų. Tai geriausias jaunojo krepšininko pasirodymas Molėtų rajono čempionate.

Kitame ketvirtfinalyje triuškinančią pergalę iškovojo Pakalnių BC „Žynys“. Tiesa, rungtynės neatspindi tikro vaizdo aikštelėje. Pirmus du kelinius taškas į tašką kovėsi Molėtų KKSC U16 jaunieji krepšininkai, o antroje rungtynių pusėje pradėjo strigti Pakalnių BC „Žynio“ gynybos gniaužtuose. Rungtynes laimėjo Pakalnių BC „Žynys“ rezultatu 94:55.

Pakalnių BC „Žynys“ gretose Ovidijus Kriaunaitis pelnė 12 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir surinko 27 naudingumo balus.

„Molėtų KKSC U16“ gretose Erikas Miškinis pelnė 9 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 13 naudingumo balų.

Pirmoji staigmena užfiksuota šeštadienio dienos ketvirtfinalio rungtynėse. Jos autoriai, ne vieną staigmeną šį sezoną pateikę, komanda „Kiemas“. Puikiai rungtynes pradėję svečiai iš Utenos BC „Vaikutėnai“ pirmajame rungtynių kėlinyje susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Antrajame rungtynių kėlinyje situacija aikštelėje apsivertė ir „Kiemas“ rezultatą sušvelnino iki minimumo 38:37. Trečiajame rungtynių kėlinyje BC „Vaikutėnai“ susigražino dviženklį taškų pranašumą. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje prabilo „Kiemo“ snaiperiai“, kurie smeigė vieną po kito taiklius metimus ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis kėlinio minutėmis - rezultatu 76:76 komanda „Kiemas“ iškovojo pergalę.

„Kiemo“ gretose išsiskyrė Vaidas Stankevičius, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir surinkęs 26 naudingumo balus.

BC „Vaikutėnai“ gretose nesulaikomas buvo Martynas Žvirblis, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 21 naudingumo balą.

Paskutiniame ketvirtfinalyje „Utena“ nesunkiai nugalėjo šį sezoną savo žaidimo nerandančius „Dubingius“, rezultatu 97:79 laimėjo „Utena“. Puikiai žaidę uteniškiai tik pirmajame rungtynių kėlinyje leido varžovams pelnyti lengvus traškus. Antrajame kėlinyje spurtavo ir susikrovė dviženklį taškų pranašumą, kurį išsaugojo visas rungtynes ir nesunkiai nugalėjo „Dubingius“.

„Utena“ gretose išsiskyrė Justas Ingaunis, kuris pelnė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Dubingių“ gretose geriausiai pasirodė Gediminas Šerėjus, kuris pelnė 24 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir 27 naudingumo balus.

Primename, kad „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato B diviziono pusfinaliai vyks balandžio 2 dieną.