'HUSTLE POINT" Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionate "Kiemo" komandos staigmena 109

Vasario 26 d. vyko dvejos „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato B diviziono rungtynės. Pirmose vakaro rungtynėse „Dubingiai“ vargo su jaunaisiais „Geltono streso“ krepšininkais. Rungtynės buvo permainingos, kuriose netruko gražios sportinės kovos. Pirmajame rungtynių kėlinyje „Dubingiai“ sugebėjo susikrauti šešių taškų pranašumą. Antrajame rungtynių kėlinyje situacija aikštelėje apsivertė ir „Dubingiai“ vienas po kito metė netaiklius metimus, tuo pasinaudoję „Geltono streso“ krepšininkai perėmė rungtynių iniciatyvą. Po dvejų kėlinių, rezultatu 29:32 pirmauja „Geltono stresas“. Trečiojo rungtynių kėlinio pabaigoje „Dubingių“ komandos žaidėjas Marius Gurskas buvo pašalintas iš aikštės, o po kelių minučių penktąją asmeninę pražangą gavo „Dubingių“ komandos žaidėjas Gediminas Šerėjus. „Dubingių“ komandos sudėtis aikštelėje lieka nepavydėtina – keturi komandos žaidėjai. Šie du epizodai pabudino „Dubingių“ krepšininkus. Vienas po kito dubingiškiai metė taiklius metimus, tuo tarpu „Geltono streso“ krepšininkų metimai nepasiekdavo tikslo. Po trijų kėlinių rezultatas 53:48. Ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo permainingas, tačiau jo nepakako nugalėtojui išaiškinti. Pratęsime situacija aikštelėje nesikeitė, komandos keitėsi taikliais tritaškių metimais. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis pratęsimo sekundėmis. Rungtynių nugalėtoju tapo „Dubingiai“ 87:85.

„Dubingių“ gretose nesulaikomas buvo Vilius Žukas, kuris pelnė  29 taškus atkovojo 11 kamuolių ir surinko 30 naudingumo balų.

„Geltono streso“ gretose Eimantas Putna, kuris pelnė 10 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Antrose vakaro rungtynėse „Kiemas“ pateikė pirmąją čempionato staigmeną įveikdamas Pakalnių BC „Žynio“ krepšininkus. Verta paminėti, kad „Žynio“ krepšininkai į rungtynes susirinko ne pilnos sudėties. Rungtynės buvo nerezultatyvios, bet atkaklios, tiek viena, tiek kita komanda neleido varžovams susikrauti didesnės taškų persvaros. Toks rungtynių scenarijus rutuliojosi iki pat rungtynių pabaigos. Solidžiau rungtynių pabaigą sužaidę „Kiemo“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 48:45.

„Kiemo“ gretose Andrius Vasaravičius pelnė 17 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Pakalniu BC „Žynio“ gretose Rytis Puodžiukas pelnė 13 taškų atkovojo 7 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.