"Hustle Point" Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionate pergales iškovojo „Kiemas“, „Utena“ ir Pakalnių BC „Žynys“ 112

Kovo 4-5 d. Molėtų sporto centre vyko trejos „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato B diviziono rungtynės. Pergales iškovojo „Kiemas“, „Utena“ ir Pakalnių BC „Žynys“.

„Kiemas“ čempionate žingsniuoja be pralaimėjimų - pirmajame ture po atkaklios kovos pateikė staigmeną įveikdamas „Žynio“ krepšininkus. Antrose rungtynėse po atkaklios kovos įveikė jaunuosius „Geltono streso“ krepšininkus 70:64. Rungtynės buvo atkaklios ir permainingos. Ne kartą rungtynėse keitėsi pirmaujanti komanda. Rungtynes puikiai pradėjo „Geltono streso“ krepšininkai pirmajame rungtynių kėlinyje sugebėjo susikrauti dviženklį taškų pranašumą. Antrajame rungtynių kėlinyje aikštelėje situacija nesikeitė, vyko atkakli kova. Po dviejų kėlinių 29:34 „Geltono streso“ krepšininkai pirmavo. Antroje rungtynių pusėje „Kiemo“ komandos  sustiprino gynyba,  to pasekoje pelnydavo lengvus taškus puolime. Rungtynės baigėsi 70:64 „Kiemo“ komanda iškovojo svarbią pergalę.

„Kiemo“ komandos gretose nesulaikomas buvo Šarūnas Bražėnas, jis pelnė 19 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

„Geltono streso“ gretose naudingiausias buvo Deividas Jakutis, jis pelnė 12 taškų , atkovojo 7 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

„Dubingių“ ir Pakalnių BC „Žynio“ rungtynėse pergalę iškovojo „Žynio“ krepšininkai.  Buvo atkaklios rungtynės, kuriose stipresni buvo Pakalnių BC „Žynys“ krepšininkai 80:67.

Pakalnių BC „Žynys“ komandoje išsiskyrė Ovidijus Kriaunaitis, pelnęs 18 taškų, atkovojęs 11 kamuolių ir surinkęs 18 naudingumo balų.

„Dubingių“ gretose - Vilius Žukas, jis pelnė 18 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Molėtų KKSC U16 krepšininkai susitiko su svečiais iš Utenos. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių uteniškiai susikrovė solidų pranašumą. Su kiekvienu kėliniu persvara vis didėjo. Uteniškiai iškovojo užtikrintą pergalę 107:60.

Molėtų KKSC U16 gretose Erikas miškinis pelnė 10 taškų atkovojo 11 kamuolių ir surinko 12 naudingumo balų.

„Utena“ komandos gretose Benas Pelėda pelnė 21 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.