Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato varžybų vykdymo sistema

Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato varžybų vykdymo sistema 61

Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionate varžysis 13 komandų. Čempionatas bus vykdomas A ir B divizionais. A divizione varžysis 5 komandos: „Dvaras“, Molėtų kuopa“, „Augiesa“, „Žiuko įmonė“ ir „Suginčiai“. Čempionatas A ir B divizionuose vyks dviem etapais.  

Pirmajame etape: grupėje  komandos žaidžia vieno rato sistema. Komandos grupėje užėmusios 1 – 4  vietas patenka  į Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato pusfinalį.

Antrajame etape: pusfinalyje susitinka: A1 – A4 ir A2 – A3. Pusfinalių nugalėtojai patenka į Molėtų rajono krepšinio čempionato finalą ir jame žaidžia dėl pirmosios vietos, o pralaimėtojai susitinka mažajame finale ir jame žaidžia dėl trečiosios vietos.

Žemesniajame B  divizione varžysis 8 komandos: „SC U15“, „Geltonas stresas“, „Kiemas“, „Pagonys“, „Bekupė – vežu malkas.lt“, „BWS“, „Dubingiai“ ir svečiai iš Utenos „Utena“.

 Pirmajame etape: grupėje komandos žaidžia vieno rato sistema. Komandos grupėje užėmusios 1 – 2  vietą patenka  į Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato finalą.

Antrajame etape: finale susirinka: A1 – A2  dėl pirmosios vietos, A3 – A4  dėl trečiosios vietos.


‹ atgal
svetainiu kurimas MRVKP © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti