Pasibaigė „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato B diviziono reguliaraus sezono kovos 117

Pasibaigė „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato B diviziono reguliaraus sezono kovos.

Paskutiniame grupės ture „BWS“ dėl pirmos vietos grupėje įveikė svečius iš Utenos. Rungtynės buvo atkaklios. Puikiai žaidę uteniškiai sunkiai tvarkėsi su vienu iš pagrindinių „BWS“ pergalių „kalvių“ Povilu Kaminsku, kuris pelnė 31 tašką, atkovojo 17 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius pardavimus, bei surinko 55 naudingumo balus.

Uteniškių gretose išsiskyrė Martynas Maniušis pelnęs 21 tašką, atkovojęs 6 kamuolius ir surinkęs 25 naudingumo balus.

Principingose rungtynėse „Dubingiai“ iškovojo sunkią pergalę. Po permainingos ir atkaklios kovos įveikė „Kiemo“ krepšininkus 66:63. „Kiemas“ šį sezoną rodo puikią sportinę formą, bei „skynė“ viena po kitos pergales. Tuo tarpių „Dubingių“ žaidimas nestabilus. Tą rodo šios rungtynės. Visas rungtynes neradę savo žaidimo „dubingiškiai“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje kibo į „atlapus“  „Kiemo“ komandai, kuri turėjo susikrovus solidų pranašumą. Blogi taktiniai sprendimai, per anksti paimtos minutės pertraukėlės lėmė „Kiemo“ komandos pralaimėjimą. Kaip minėjome ankščiau, „Dubingiai“ grupėje užėma 3 vietą. „Kiemo“ komanda lieka antra, o pirmąją vietą grupėje užima Pakalnių BC Žynys“ komanda.

„Dubingių“ gretose naudingiausias žaidėjas Gediminas Šerėjus, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 4 kamuolius ir surinkęs 10 naudingumo balų.

„Kiemo“ gretose Gustas Petkevičius - pelnė 16 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Primename, kad „Hustle Point“ Molėtų rajono vyrų krepšinio čempionato B diviziono ketvirtfinalio kovos vyks kovo 24 – 26 dienomis.