RVKP savaitgalis: Pirmoji staigmena, bei pergalė įspūdingu taškų skirtumu

RVKP savaitgalis: Pirmoji staigmena, bei pergalė įspūdingu taškų skirtumu 16

Vasario 21 – 23 dienomis rajono vyrų krepšinio pirmenybėse vyko 5 susitikimai kuriuosi užfiksuoti pirmoji staigmena, bei pergalės įspūdingu taškų skirtumu. „Suginčiai“ po atkaklios kovos įveikė „Augiesa“. Rungtynės buvo permainingos. Pirmajame rungtynių kėlinyje sugintiškiai kibiai gynėsi, o puolime lengvai rinko taškus. Po pirmojo kėlinio 23 – 18. Antrajame rungtynių kėlinyje „Augiesa“ sustiprino gynyba ir pagreitino puolimą.Tai davė „vaisių“. Po dviejų kėlinių minimali „Augiesos“ persvara 41 – 42. Trečiajame rungtynių kėlinyje sugintiškių metimai skriejo pro šalį jiems „Augiesos“ krepšys buvo „užrištas“. „Augiesos“ krepšininkai trečiajame rungtynių kėlinyje susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje sugintiškiai nepasidavė sustiprinę gynyba leido varžovams įmesti tik 8 taškus, patys pelnydami 22 taškus iškovojo netikėtą pergalę.

Rezultatyviausiai „Suginčių“ komandoje žaidė Martynas Žala su 23 taškais., Ignas Šeikis pridėjo 13 taškų.

Rezultatyviausiai „Augiesos“ komandoje žaidė Laurynas Putna ir Karolis Staniokas pelnė po 16 taškų.

Suginčių komandos žaidėjas Gediminas Rackevičius: rungtynės šiandien buvo labai sunkios, tiek mes, tiek varžovai negausiai susirinko, todėl rungtynės nebuvo labai kokybiškos, buvo daug klaidų daug chaotiško žaidimo, bet visa laimė, kad gale varžybų sugebėjome kantriai gintis ir panaikinti 10 taškų skirtumą ir išplėšti dramatišką pergalę.

Ačiū varžovams ir teisėjams.

Antrose vakaro rungtynėse „Molėtų kuopa“ įveikė „5Ozer“. Kuopos krepšininkai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių neleido varžovams lengvai rinkti taškų, o puolime atakuodami taikliai tiek iš artimos tiek tolimos distancijos. Molėtų kuopos krepšininkai iškovojo lengvą pergalę rezultatu 121 – 88.

Rezultatyviausiai „Molėtų kuopos“ komandoje žaidė Andrej Maisak su 28 taškais, Mindaugas Paulavičius pridėjo 24 taškus.

Rezultatyviausiai „5Ozer“ komandoje žaidė Arminas Tručinskas su 33 taškais, Arnoldas Andrikonis pridėjo 13 taškų.

Molėtų kuopos komandos žaidėjas Edvinas Čaikauskas: buvo tikrai nelengvos varžybos nors ir rezultatas atrodo solidus. Du kelinius žaidėme visiškai lygiai su jais ir niekaip nesugebėjome apsiginti nuo jų tritaškių. Antroje mačo pusėje pradėjome protingiau žaisti gynyboje ko pasekoje pavyko susikrauti solidų pranašumą, kuri beliko išlaikyti iki varžybų galo. Ačiū varžovams už kovą ir sėkmės jiems ateityje.

5Ozer komandos žaidėjas Arminas Tručinskas: sveikinimai varžovams su pergale, pačias varžybas vertinu tikrai neblogai nuotaika buvo gera, du kėlinius žaidėme apylygiai, o vėliau mums pritrūko jėgų. Tikimės jog kitose varžybose išlaikysim gerą pataikymą, šaltą protą ir laimėsime pergales.

Sekmadienio dienos rungtynėse netikėtas „Blue White Soldiers“ sutriuškinimas, įspūdinga „Žiuko įmonės“ pergalė, bei „Augiesos“ „reabilitacija“ Pirmajame mače „Blue white soldiers“ netikėtai čempionatą pradėjo pralaimėjimu „Bekupei“. Nors pirmasis rungtynių kėlinys žadėjo įdomiai kovo, susirinkusiems sirgaliams teku nusivilti. Antrajame kėlinyje „BWS“ puolimas pradėjo strigti „Bekupės“ gynybos gniaužtuose. „Bekupe“ nuo praeitų rungtynių pasipildžiusi Gediminu Balčiu buvo nusiteikusi rimtai. Antrajame ir trečiame rungtynių kėlinyje leido varžovams įmesti tik po 6 taškus per kėlinį. Ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo tik formalus. Rezultatu 84 – 43 pergalę iškovojo Bekupė.

Rezultatyviausiai „Bekupės“ komandoje žaidė Dainius Vainauskas su 22 taškais, Gediminas Balčius  pridėjo 13 taškų.

Rezultatyviausiai „Blue white soldiers“ komandoje žaidė Povilas Kaminskas su15 taškų. Mantas Pranskūnas pridėjo 9 taškus.

Ruslanas Kozlovskis Blue white soldiers treneris: pralaimėjimą lėmė, kad nesusirinko mūsų visi lyderiai. Truko tikro įžaidėjo kuris suvaldytu komanda. Pirmą kėlinį pralaimėjome atkarpa 11:0, vėliau komanda susikaupė ir sumažino atsilikimą iki minimalaus, bet tai tikriausiai ir buvo geriausias rungtynių kėlinys iš 3 kėlinių. Mums tai buvo pirmosios rungtynės čempionate, jautėsi, kad komandai tai pakišo koja, bet kai kuriems mūsų žaidėjams truko paprasčiausios drąsos atakuojant krepšį. Iš varžovu išskirčiau Marių Maišelį numeri už taiklius tritaškius. Sveikiname varžovus su pelnyta pergalę.

Karolis Andrejevas Bekupės komandos žaidėjas: rungtynes pradėjome gera „nata“. Greitai puolėme, bei gerai pataikėme, varžovai buvo letesni nespėjo žaisti pagal mūsų tempą ir to pasekoje turėjo didelį „deficitą“ kuri negalėjo sumažinti iki rungtynių pabaigos! Ačiū už kova ir sėkmės kituose susitikimuose.

Antrajame dienos mače įspūdinga „Žiuko įmonės“ pergalę, kuri net 75 tašku skirtumu įveikė „Dubingius“. „Žiuko įmonė“ pagerino lygos rekordą laimėdami tokių skirtumu, tai pat puikiai atakavo iš tolimos distancijos. „Žiuko įmonė“ pataikė net 20 tolimų metimų, mesdami 57 proc. taiklumu.

Rezultatyviausiai „Dubingių“ komandoje žaidė Arnoldas Mateikas su 23 taškais, Dovydas Kaminskas pridėjo 18 taškų.

Rezultatyviausiai „Žiuko įmonės“ komandoje žaidė Aistis Juočepis su 26 taškais, Marius Bareišis pridėjo 25 taškus.

Karolis Vaicekauskas Žiuko įmonės komandos žaidėjas: susitiko dvi skirtingo lygio komandos, žaidėme be lyderio Dovydo Veriko, stengėmės pasidaryti treniruotę ir žaisti savo malonumui, dėl žiūrovu. Varžovai turi potencialo tai linkiu, neišsigasti ir siekti pergaliu.

Gediminas Šerėjus Dubingių komandos žaidėjas: Žiuko komanda buvo tikrai aukštesnio lygio, matėsi susižaidimas, pataikymas didelio procento, šiuose varžybose mūsų komandoje susirinko tik šeši žaidėjai, tai aišku per 40 min. pasijautė nuovargis didėjant skirtumui dingo motyvacija, todėl toks triuškinantis rezultatas.

Trečiose vakaro rungtynėse Pakalnių „BC Žynys“ nusileido „Augiesai“. Galingai rungtynes pradėjo „Augiesos“ krepšininkai jau pirmajame rungtynių kėlinyje susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Antrajame rungtynių kėlinyje „Augiesios“ puolimas pradėjo strigti „Žynio“ gynybos gniaužtuose, o puolime lyderio vaidmens ėmėsi „Žynio“ komandos trio: Robertas Sinkevičius, Nojus Vaikšnoras ir Ignas Jackevičius, kurie kartu varžybose pelnė daugiau nei puse komandos taškų. Antroje rungtynių pusėje  „Augiesa“ susigrąžino pranašumą ir iškovojo sunkią pergalę.

Rezultatyviausiai „BC Žynio“ komandoje žaidė Nojus Vaikšnoras su 21 tašku, Ignas Jackevičius pridėjo 20 taškų.

Rezultatyviausiai „Augiesos“ komandoje žaidė Karolis Staniokas su 22 taškais, Laurynas Putna pridėjo 19 taškų.

Aidas Jankauskas BC Žynio komandos kapitonas: pirmiausia noriu pasveikinti „Augiesos“ krepšininkus su pelnyta pergale. Apmaudu, kad ne visi žaidėjai galėjo padėti komandai, nes rungtynėse prieš tokius patyrusius varžovus būtų nepamaišęs ilgesnis suolelis. Rungtynes pradejome nuo šalto „Augiesos“ tritaškių dušo, pataikė tie žmonės ties kuriais buvo tartasi rizikuoti. Džiugu, kad komanda parodė charakterį ir bendromis pastangomis, bei kantriu darbu gynyboje sugebėjome „išlyginti“ rezultatą. Apmaudu, kad antroje rungtynių dalyje puolimas pasidarė statiškas, neišnaudojome susikurtų situacijų. Kvestionuotinas arbitrų darbas išmušė visą komandą iš vėžių, pradėjom daryti kvailas klaidas į kurias varžovai atsakė lengvais taškais. Ketvirto kėlinio pirmojoje pusėje įsivėlęs į ginčą su teisėjais, technine pražanga buvo nubaustas Nojus, jam atsisėdus "ataušti" neberadom rezervų išgelbėti rungtynes ir varžovas kėlinio pabaigoje padidinęs persvarą šventė užtikrintą pergalę 95:73.

„Augiesos“ gretose reikėtų išskirti Karolį Stanioką, kuris buvo spurto pirmająme kėlinyje iniciatorius ir apsprendė kas rungtynėse bus besivejančių vaidmenyje. Paminėjimo vertas ir staigmena tapęs naujas „Augiesos“ veidas L. Laukis, sujaukęs susitarimus gynyboje, „Žyniui“atseikėjo 16taškų