RVKP savaitgalis: pratęsimų virtinė, bei įspūdingas individualus pasirodymas

RVKP savaitgalis: pratęsimų virtinė, bei įspūdingas individualus pasirodymas 25

Birželio 6 – 7 atsinaujinusiose rajono vyrų krepšinio pirmenybėse vyko treji susitikimai, kuriuose netruko geros vyriškos kovos. Dviem iš trijų susitikimų 40 minučių kovos nepakako - buvo žaidžiami pratęsimai. Šeštadienį „Bekupė“ susitiko su „5Ozer“ . Karantino metu komandos nesnaudė, pildė savo komandų gretas. „Bekupė‘ pasistiprino gerai molėtiškiams žinomų žaidėju  Laimonu Brazausku, kuris prieš keletą sezonų buvo vienas iš „Bekupės“ lyderių. „5Ozer“ taip pat nesnaudė ir į komandą įregistravo Karolį Bakanauską, kuris puikiai žinomas, nes prieš kelerius metus žaidė „Žiuko“ įmonės komandoje.  Kaip ir buvo tikėtasi rungtynės buvo permainingos: pirmoje rungtynių pusėje „Bekupė“ lengvai rinko taškus. Po dvejų kėlinių rezultatas 38 – 26. Trečiajame rungtynių kėlinyje „Bekupės“ pranašumas siekė net 18 taškų. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje prasidėjo „linksmybės“ - iniciatyvos ėmėsi naujasis „5ozer“ „pirkinys“ Karolis Bakanauskas, kuris vienas po kito mėtė tolimus tritaškių metimus ir „Bekupės“ persvara ištirpo iki minimumo.  Taiklus tolimas Karolio metimas ir rezultatas tapo lygus. Po 40 minučių kovos lygybė. Pratęsimas ne ką dramatiškesnis. Likus žaisti 7 pratęsimo sekundėms penktąją pražangą gauna ‚Bekupės“ komandos žaidėjas Romualdas Dainys ir Karolis eina mesti dvejų baudos metimų. Realizuoja du baudos metimus ir persveria rezultatą savo komandos naudai. Likę „Bekupės“ žaidėjai sugebėjo pataikyti metimą su sirena ir iškovojo sunkią pergalę.

„5Ozer“ komandos žaidėjas Karolis Bakanauskas: į aikštelę visad smagu grįžti, ypač Molėtuose. "5Ozer" komandos pagrindas sudarytas iš žaidėjų kilusių iš Girstaitiškio miestelio, kadangi pats esu augęs ten, nutariau prisijungti. Karantino metu, kaip tik neteko daug judėt, o asmeninių rezultatų nesureikšminu, juolab pralaimėjimas yra pralaimėjimas

„Bekupės‘ komandos žaidėjas Laimonas Brazauskas: labai smagu grįžti į aikštelę visi jau spėjom pasiilgti krepšinio. Rungtynes sunku vertinti, abi komandos susirinko po ilgos pertraukos, tai pirmus du kėlinius žaidėjai bandė priprasti prie kamuolio, o kitus du jau bandėm ir žaidimą rodyti. Manau, kad tiek pagrindinio, tiek pratęsimo gale mums gan stipriai pasisekė, dėl to ir pasiekėm pergalę

Sekmadienio dienos pirmajame rungtynių mače susitiko „B“ grupės lyderiai: „Molėtų kuopa“ – „Dvaras“. Susitikus šioms komandoms kovos , bei sportiškų emocijų netrūksta. Neišimtis ir šį kartą. Pirmoje rungtynių pusėje komandos kovėsi apylygiai.  Po dvejų kėlinių  rezultatas 48 – 44 „Dvaras“ pirmavo. Trečiajame rungtynių kėlinyje „Dvaro“ krepšininkai pradėjo strigti  „Molėtų kuopos“ krepšininkų gynybos gniaužtuose. Vienu metu „Molėtų kuopos“ persvara siekė net aštuoniolika taškų. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje  „Dvaro“ komanda su  Nedu Petniūnu priešakyje sugebėjo persvarą sumažinti, o po kelių taiklių baudos metimų rezultatas tapo lygus. Pratęsimas, kurio metu prabudę "Dvaro“ snaiperiai taikliai metė iš tolėliau ir to pasekoje iškovojo sunkią pergalę.  Šiose rungtynėse Nedas Petniūnas buvo nesustabdomas surinkęs, net 74 taškus.

Dvaro“ komandos žaidėjas Nedas Petniūnas: labai smagu grįžti į aikštelę ir kontaktinį krepšinį. Rungtynės vertinu neblogai. Abiejų komandų pataikymas buvo stebinančiai geras, įvertinus laiką, praleistą be krepšinio kamuolio rankose. Komanda gerai susitvarkė su užduotimis ir galiausiai padarėme tai, ką turėjome padaryti gerokai anksčiau - įveikėme ,,Molėtų kuopą", kuri mums buvo tarytum prakeiksmas, nes mums niekad nesigaudavo sužaisti prieš juos kaip galime. Dažniausiai gaudavosi kažkokia parodija. Asmeninio pasirodymo neišskirčiau nuo kitų varžybų. Kiekvieną kartą susitikęs su rimtesniais priešininkais stengiuosi išspausti iš savęs maksimumą. Šios varžybose - ne išimtis. Neblogai pradėjau varžybas, tikėjau savais sprendimas ir metimais. Buvau pasiilgęs tiesiog kontaktinio krepšinio, tai ir išliejau susikaupusią meilę krepšiniui. Šiaip, eilinės varžybos, nieko tokio nedariau, ką dariau kitose varžybose. Ačiū varžovams už kovą, neblogas sustingusių kaulų ir raumenų išjudinimas.

„Molėtų kuopos“ komandos žaidėjas Mindaugas Paulavičius: labai smagu, kad Molėtai pratęsė pirmenybes, nes dauguma čempionatų visoje Lietuvoje buvo nutraukta. Mūsų komandoje beveik visi žaidėjai vasaros metu intensyviai žaidžia 3x3 krepšinį, todėl komandai šiose rungtynėse buvo labai sunku suprasti, kad čia yra 5x5 ir švilpia kiekvieną prisilietimą, visi prisirinkom baudų, paskui net nežinojom kaip gintis, liesti žmogų buvo baisu... Nors krepšinis juk kontaktinis sportas. Bet žinoma tai mūsų visos komandos kaltė, kad nesugebėjom persiorientuoti. Rungtynes vertinu labai blogai, nors atrodė ir pataikėm daug taškų, bet tiek praleisti, tiek taškų duoti vienam žmogui įmesti, baisu, nekalbant apie tai, kad žmonių atsitverti visiškai nemokam, o kur dar gynyba, akivaizdžiai yra aišku, kad nuo kelių žmonių, kaip jie yra toliau nuo krepšinio, galima eiti padėti, bet to nedarom. Iš šitų varžybų nėra ką naudingo pasiimti. Šaunuolis, Nedas, ir visa jų komanda, kad pamokė mus. Nedo žaidimas šiandien buvo nuostabus. Nedas  pamatęs mūsų komandos gynybos spragas viską išnaudojo mūsų nenaudai, metimus sumetė labai geru procentu, buvo ir sunkių metimų, kuriuos jis vis tiek pataikė, o visa tai atsitiko, dėl to, kad nebuvo pagalbos iš mūsų kitų žaidėjų, tai nebuvo tik tiesioginio oponento kaltė. Atvirai pasakius, tiek išprovokuotų pražangų metimo metu ant tritaškio matyt neesu matęs per vienas rungtynes. Plius jų fiziškumas ir noras laimėti rungtynėse, deja, bet labai skyrėsi nuo mūsų komandos. Na, bet aš tikiu savo komanda!!! Reikia būtinai laimėti prieš BWS ir tuomet parodyti tikrąjį komandos potencialą

Antrose vakaro rungtynėse „BC Žynys“ iškovojo sunkią pergalę įveikdami  „Dubingius“. Kaip jau įprasta šio savaitgalio rungtynėms, taip ir šios rungtynės buvo atkaklios. Visas rungtynes vyko atkali  kova.  Antroje rungtynių pusėje „Žynio“ krepšininkai buvo susikrovę dviženklį taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje pranašumas buvo ištirpęs iki minimumo, bet persverti jo nepavyko. Sunkiai pergalę rezultatu 86 – 83 iškovojo „Žynio“ krepšininkai užsitikrino vietą mažosios taurės pusfinalyje.

„Žynio“ komandos žaidėjas Nojas Vaikšnoras: Ar smagu sugrįžti į aikštelę? Žinoma smagu, bet asmeniškai man sostinės A lyga nutraukta ir palaikyti formą pasidaro sunku. Tad, išbėgti gimtame mieste ant parketo visada smagu.

Kokie pagr. kriterijai lėmė rezultatą?  Galbūt individualus meistriškumas. Mūsų komandoje yra aiškios žaidėjų rolės, labai gera pulti, kai komandos draugai drąsiai meta iš “trajako”, šiandien “iššovė” Aidas, smagu už jį.

Kaip vertinate savo pasirodymą? Prieš karantiną buvo daug lengviau valdyti kamuolį. Šiandien pirmojo kėlinio metu, kad ne aš kamuolį valdau, o kamuolys mane. Padariau 3 klaidas greitoje atakoje žaisdamas 1 prieš 1 tas yra labai apmaudu.

Ar gulėjai karantino metu ant sofos? Tai viso karantino laikotarpiu tik svorį ir auginau. Tačiau greitai tą svorį pavyko numušti sužinojus apie sezono pratęsimą. Asmeniškai labai jaučiasi kamuolio valdyme ir kojų greityje, kad gyvenimas buvo sustojęs. Tikiuosi visos viruso problemos jau praeityje. O dabar galėsime sėkmingai mėgautis krepšinio kovomis ežerų sostinėje.

„Dubingių“ komandos žaidėjas Arnoldas Mateika: Sugrįžti be abejo yra smagu, po tokios pertraukos. Rungtynes vertinu pozityviai nors ir pralaimėjome, nes manau komandos buvo apylygės, ir tiek viena tiek kita turėjome šansų laimėti. O rezultatas manau toks, nes pabaigoje pritrūko jėgų, be abejo trūko mūsų vieno pagrindinio priekinės linijos žaidėjo, tai taip pat vienas iš faktorių pralaimėjimo. Savo pasirodymą vertinu pusėtinai, nes pritrūko jėgų pergalei išplėšti.