Molėtų sporto centro taurės nugalėtojai "Suginčiai"

Molėtų sporto centro taurės nugalėtojai "Suginčiai" 56

Gruodžio 11 dieną, Molėtų sporto centre vyko Molėtų sporto centro taurės finalas, kuriame susitiko „Suginčiai“ ir „Dubingiai“. Nuo pirmųjų rungtynių minučių „suginčiai“ parodė, kad šios dienos rungtynėse yra nusiteikę kovoti dėl pergalės. Jau pirmajame rungtynių kėlinyje sugintiškiai susikrovė dviženklį taškų pranašumą. Po pirmojo kelinio rezultatas buvo 29 – 12. Antrajame rungtynių kėlinyje dar padidinę tempą, puikiai atakavo iš įvairių distancijų. To pasekoje, po dvejų kelinių solidi 29 taškų sugintiškių persvara.

Trečiajame rungtynių kėlinyje „Dubingiai“ persvarą sugebėjo sumažinti, bet pergalės iškovoti nepavyko. Molėtų sporto centro taurė atiteko „Suginčiams“. Suginčių gretose puikiai sužaidė Ignas Šeikis, kuris surinko 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus. Dubingių gretose puikiai žaidė Arnoldas Mateika, kuris pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.