Ukmergės KK “Vienybė” Molėtų sporto centro taurės nugalėtoja (FOTO)

Ukmergės KK “Vienybė” Molėtų sporto centro taurės nugalėtoja (FOTO) 103

Sausio 21 d. Molėtų sporto centre vyko Molėtų sporto centro taurės finalas, kuriame susitiko „BWS“ su Ukmergės KK „Vienybė“ krepšininkais. Kaip ir buvo tikėtasi, finalas buvo kovingas, kuriame netrūko geros sportinės kovos, bei gražių žaidybinių epizodų.

Pirmoje rungtynių pusėje aikštelėje vyko lygi kova. Nei viena komanda neleido varžovams susikrauti dviženklio taškų pranašumo. Tiek vienos, tie kitos komandos persvara siekdavo vieną taiklų metimą. Rungtynių antrojo kėlinio pabaigoje rungtynių iniciatyvą perėmė „BWS“, kurie prieš ilgąją pertrauką sugebėjo susikrauti 3 taškų pranašumą 39:36.

Trečiajame rungtynių kėlinyje Ukmergės KK „Vienybė“ sustiprino gynybą  ir pagreitino puolimą, to pasekoje  „BWS“ atakos nepasiekdavo tikslo. Ukmergiškiai trečiajame rungtynių kėlinyje vienu metu buvo susikrovę 12 taškų pranašumą, tačiau besibaigiant trečiajam rungtynių kėliniui „BWS“ rezultatą sušvelnino 52:57.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje „BWS“ sugebėjo rezultatą išlyginti, tačiau vienam iš komandos lyderių Mindaugui Paulavičius gavus penktąją asmeninę pražangą „BWS“ komandos žaidimas sustojo. Tuo pasinaudojo ukmergiškiai susigrąžino dviženklį taškų pranašumą iš iškovojo Molėtų sporto centro taurę. FOTO

Naudingiausiais rungtynių žaidėjais tapo Povilas Kaminskas („BWS“) ir Nidijus Skapas (Ukmergės KK „Vienybė“). Povilas visą sezoną rodė solidų žaidimą. Povilas čempionate pelnydavo 14,4 taško, atkovodavo po 13,4 kamuolio ir surinkdavo 32,4 naudingumo balų.Nidijus čempionate pelnydavo 12 taškų, atkovodavo po 12,8 kamuolio, bei rinkdavo po 18,2 naudingumo balų.