"Vilnies" krepšinio čempionato sistema

"Vilnies" krepšinio čempionato sistema 51

30 - jame Vilnies  krepšinio čempionate varžysis 9 komandos

Šiemet jau 30 – tasis Vilnies  krepšinio čempionatas, kuriame  dalyvauja visiems gerai žinomos komandos: “ „Žiuko įmonė“, Molėtų kuopa“, „Augiesa“, „Suginčiai“, „Dvaras“, „Dubingiai“, “Blue White Soldiers“, „Kiemas“ ir lygos naujokai Molėtų KKSC trenerio Žydrūno Beigerio treniruojama U16 vaikinų komanda „Geltonas stresas“.

Trupai apžvelkime varžybų sistema: Pirmajame varžybų etape burtu kelių komandos suskirstytos į A ir B pogrupius:

Eil.

A.    Pogrupis

 

B.    Pogrupis

1

Žiuko įmonė

1

Suginčiai

2

Dubingiai

2

Dvaras

3

Kiemas

3

Augiesa

4

Molėtų kuopa

4

BWS

 

Geltonas stresas

5

 

 

Pogrupiuose komandos žaidžia vieno rato sistema. Komandos pogrupiuose užėmusios 1,2 –ąją vietą patenka į Vilnies krepšinio čempionato pusfinalį. Antrajame etape - pusfinalyje susitinka: A1 – B2 ir A2 – B1. Trečiajame finaliniame etape: pusfinalių nugalėtojai patenka į „Vilnies  krepšinio čempionato finalą ir žaidžia dėl pirmosios vietos, o pralaimėtojai susitinka mažajame finale ir žaidžia dėl trečiosios vietos.

Komandos pogrupiuose užėmusios 3, 4 vietas patenka į mažąją „Molėtų sporto centro taurę“. „Mažosios taurės“ pusfinalis:  A3 – B4  ir A4 – B3. Pusfinalių nugalėtojai patenka į „Mažosios taurės“ finalą, kur komandos žaidžia dėl  Molėtų sporto centro „Mažosios taurės“. Pusfinalių  pralaimėtojai iš sekančių kovų pasitraukia.

Šiek tiek vėliau apžvelgsime komandų sudėtis, bei čempionato favoritus. Šis jubiliejiniams  30 –asis „Vilnies“ krepšinio čempionato sezonas žada intriguojančia kovą.

 


‹ atgal
svetainiu kurimas MRVKP © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti