“Vilnies” laikraščio krepšinio čempionato nugalėtoja “Molėtų kuopa”

“Vilnies” laikraščio krepšinio čempionato nugalėtoja “Molėtų kuopa” 36

Birželio 26 d. Molėtų sporto centro salėje vyks „Vilnies“ laikraščio krepšinio čempionato finalas. Vienas iš ilgiausių „Vilnies“ laikraščio krepšinio čempionatų. Čempionatas prasidėjo 2020 lapkričio mėnesį , tačiau dėl pandemijos buvo sustabdytas ir birželio mėnesi atnaujintas. Šių metų čempionato naujovė paguodos Molėtų sporto centro taurė, kurią iškovojo „Augiesios“ krepšininkai.Dėl 3 – vietos „Vilnies“ laikraščio krepšinio čempionate susitiko „Žiuko įmonė“ – „Dvaras“. Rungtynės buvo atkaklios ir kovingos. „Dvaro“ gretose nebuvo vieno iš komandos lyderių Manto Juočepio.  Šiose rungtynėse Nedas Petniūnas buvo nesulaikomas. Nedas Pelnė 66 taškus ir surinko 48 naudingumo balus, tačiau dvariškiams pergalės iškovojo nepavyko. „Žiuko įmonės“ krepšininkai šventė pergalę 92 – 89.

Didžiajame „Vilnies“ laikraščio krepšinio čempionate finale susitiko „Molėtų kuopa“ ir pirma kartą į finalą iškopę „Suginčiai“. Rungtynės buvo atkaklios kovingos, kuriose netrūko geros vyriškos kovos ir tik rungtynių pabaigoje „Molėtų kuopos“ krepšininkai sugebėjo susikrauti 6 taškų pranašumą. Čempionato nugalėtojais tapo „Molėtų kuopa“.

 

Buvo renkamas simbolis čempionato penketukas į kurį pateko: Povilas kaminskas (BWS), Mantas Juočepys (Dvaras), Nedas Petniūnas (Dvaras), Martynas Žala (Suginčiai), Šarūnas Putna (Augiesa).

 

Molėtų sporto centro taurės finalo akimirkas rasite:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=moletusportas.lt&set=a.2897177233868595

Mažojo “Vilnies” laikraščio krepšinio čempionato finalo akimirkos: 

https://www.facebook.com/media/set?vanity=moletusportas.lt&set=a.2897218837197768

Čempionato apdovanojimo akimirkos rasite: 

https://www.facebook.com/media/set?vanity=moletusportas.lt&set=a.2898239687095683

 


‹ atgal
svetainiu kurimas MRVKP © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti