Molėtų r. krepšinio 3×3 čempionate triumfavo Edrimita (FOTO)

Molėtų r. krepšinio 3×3 čempionate triumfavo Edrimita (FOTO) 49

Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras nuo 2020 m. įgyvendina projektą. “Fizinio aktyvumo plėtra Molėtų rajono savivaldybėje“. Sekmadieni finišavo visą vasarą Molėtų rajono miesteliuose vykęs Atvirasis Molėtų rajono krepšinio 3×3 čempionatas: Mindūnuose, Suginčiuose, Giedraičiuose, Bekupėje, Alantoje ir finalinis etapas vyko Molėtuose. Iš viso čempionate dalyvavo 16 komandų ir buvo sužaista net 106 rungtynės. Čempionatas vyko 6 etapais, kuriuose komandos rinko taškus pagal užimamą vietą.

Bendroje įskaitoje čempionato nugalėtojais tapo „Edrimita“. Nei karto per šešis etapus nepralaimėjusi „Edrimita“ iškovojo 32 pergales iš tiek pat galimų. Visuose 6 etapuose tapo čempionais. „Edrimitos“ komandos pagrindą sudarė giedraitiškiai: Edvinas Čaikauskas, Šarūnas Putna, Mindaugas Paulavičius, Tomas Galinis. Antra liko Ričardo Bistricko vadovaujama „Giedraičiai“ komanda, treti „Va Bank“. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti Molėtų sporto centro įsteigtais prizais.